Авторські права

Авторські права, особисті та майнові належать автору Омельницькії Ользі та поширюються на всі матеріали і роботи, опубліковані на сайті: www.omelnitskaya.com, а також їх частини, деталі та елементи.

Не допускається, щонебудь міняти, виконувати репродукцію, тиражування, в тому числі в друкованих виданнях; розповсюджувати, обнародувати (оформлятипрезентації, виставки); обробляти фотографії або їх частини без дозволу автора.

Будь-яке копіювання матеріалів, опублікованих на сайті www.omelnitskaya.com без письмової згоди на те автора, заборонено. Винятком можуть бути публікаціїі з зазначенням авторства у вигляді розміщення посиланняна www.omelnitskaya.com та імені автора для друкованих видань, і без активного гіперпосилання тегом nofollow з ім'ям автора, для інтернет – публікацій. Таке посилання та ПІБ повинні бути розміщені на всіх друкованих сторінках видання або на всіх медійних інтернет – сторінках, на яких повністю або частково розміщені матеріали право власника, взяті з сайту www.omelnitskaya.com

Також допускається публікація робіт автора з зазначенням активного гіпер-посилання на даний інтернет ресурс у вигляді «Фотограф Омельницька О. М.»

Також обмеження для публікацій поширюються на не бажання автора. Тобто автор може вимагати припинити публікацію або вимагати вилучити матеріали, взяті з ресурсу www.omelnitskaya.com в будь-яких друкованих, медійних, інтернет-ресурси, де вони були опубліковані без договору, без пояснення причин.